Christine Segard (C)

Kontaktinformation

E-post:
christine.segard@politik.osteraker.se

Bild på Christine Segard

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnd 1:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens rådgivande organ - Integrationsråd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31