Margareta Olin (S)

Kontaktinformation

Telefon:
070-527 28 03 (mobil)

E-post:
margareta.olin@politik.osteraker.se

Bild på Margareta Olin

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Attunda tingsrätt, nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Kommunalförbundet Norrvatten, förbundsfullmäktige Ledamot 2019-03-18 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige 2:e vice ordf 2018-10-22 - 2022-10-14
Stiftelsen Wira bruk Ersättare 2021-01-01 - 2023-12-31
Val- och demokratinämnd 2:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Val- och demokratinämndens Presidieberedning Ledamot 2020-02-13 - 2022-12-31
Vigselförrättare, borgerliga Vigselförrättare 2015-01-01 - 2022-12-31