Förtroendevalda i Österåkers kommun

Norma Aznar (V)

Kontaktinformation

E-post:
norma.aznar@politik.osteraker.se

Bild på Norma Aznar

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Attunda tingsrätt, nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Samordningsförbundet Roslagen Ersättare 2019-01-23 - 2022-12-31
Sociala utskottet 2:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnd 2:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens presidieberedning Ledamot 2020-01-23 - 2022-12-31