Förtroendevalda i Österåkers kommun

Ingemar Eriksson (C)

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnd Ersättare 2020-10-19 2022-12-31
Teknisk nämnd Ledamot 2021-09-13 2022-12-31
Viltvårdsrådet Ledamot 2021-12-13 2022-12-31
Österåkersvatten AB Ersättare 2022-01-31 2022-12-31