Thomas Kjellman (L)

Kontaktinformation

E-post:
thomas.kjellman@politik.osteraker.se

Uppdrag (4 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunalförbundet Norrvatten, förbundsfullmäktige Ersättare 2020-04-20 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-05-06 - 2022-10-14
Miljö- och hälsoskyddsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Österåkersvatten AB Ersättare 2019-05-27 - 2022-12-31