Jeanette Widén (M)

Kontaktinformation

E-post:
jeanette.widen@politik.osteraker.se

Bild på Jeanette Widén

Uppdrag (6 st)

OrganisationUppdragPeriod
Attunda tingsrätt, nämndemän Nämndeman 2020-04-20 - 2023-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Sociala utskottet 1:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämnd 1:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Socialnämndens presidieberedning Ledamot 2020-01-23 - 2022-12-31
Val- och demokratinämndens rådgivande organ - Barn- och ungdomsråd Ledamot 2019-04-04 - 2022-12-31