Roger Johansson (RP)

Kontaktinformation

Telefon:
070-329 41 00 (mobil)

E-post:
roger.johansson@politik.osteraker.se

Bild på Roger Johansson

Uppdrag (5 st)

OrganisationUppdragPeriod
Byggnadsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunstyrelsens arbetsutskott (AU) Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Krisledningsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31