Ingela Westerlund (S)

Kontaktinformation

E-post:
ingela.westerlund@politik.osteraker.se

Bild på Ingela Westerlund

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskole- och grundskolenämnd 2:e vice ordf 2019-01-01 - 2022-12-31
Förskole- och grundskolenämndens presidieberedning Ledamot 2020-01-28 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14