Josefine Radonné (M)

Kontaktinformation

E-post:
josefine.radonne@politik.osteraker.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Attunda tingsrätt, nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31