Förtroendevalda i Österåkers kommun

Susanna Frithiof (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragStartSlut
Attunda tingsrätt, nämndemän Nämndeman 2020-10-19 2023-12-31
Socialnämnd Ersättare 2021-05-24 2022-12-31