Tommy Rindevall (S)

Kontaktinformation

Telefon:
0706-535 697 (mobil)

E-post:
tommy.rindevall@politik.osteraker.se

Bild på Tommy Rindevall

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och hälsoskyddsnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31