Eva Börjesson Nordin (S)

Kontaktinformation

E-post:
eva.borjesson@politik.osteraker.se

Bild på Eva Börjesson Nordin

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens rådgivande organ - Pensionärsråd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Vård- och omsorgsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31