Olle Hellgren (M)

Kontaktinformation

E-post:
olle.hellgren@politik.osteraker.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Attunda tingsrätt, nämndemän Nämndeman 2020-01-01 - 2023-12-31
Byggnadsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31