Gunilla Niss (S)

Kontaktinformation

E-post:
gunilla.niss@politik.osteraker.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Förskole- och grundskolenämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-06-16 - 2022-10-14