Förtroendevalda i Österåkers kommun

Anneli Widén (M)

Kontaktinformation

E-post:
anneli.widen@politik.osteraker.se

Bild på Anneli Widén

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Gymnasie- och vuxenutbildningsnämnd Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Kommunstyrelsens rådgivande organ - Integrationsråd Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31