Erik De Rouville (SD)

Kontaktinformation

E-post:
erik.derouville@politik.osteraker.se

Bild på Erik De Rouville

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 - 2022-10-14
Val- och demokratinämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31