Richard Orgård (M)

Kontaktinformation

Telefon:
076-125 5547 (mobil)

Postadress:
Hansbergsvägen 15 184 38 Åkersberga
(bostad)

E-post:
richard.orgard@politik.osteraker.se

Bild på Richard Orgård

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och hälsoskyddsnämnd Ersättare 2020-01-27 - 2022-12-31
Socialnämnd Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31