Thomas Klementsson (RP)

Kontaktinformation

Telefon:
0708-85 92 71 (mobil)

E-post:
thomas.klementsson@politik.osteraker.se

Bild på Thomas Klementsson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Miljö- och hälsoskyddsnämnd Ledamot 2020-04-20 - 2022-12-31
Vigselförrättare, borgerliga Vigselförrättare 2019-02-07 - 2022-12-31